ASRM12JA22R0
SEI Stackpole
708-ASRM12JA22R0
ASRM12JA22R0
Mfr.:
Description:
Metal Film Resistors - Through Hole RES, SURGE, 1/2W, 22 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
9 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Ammo Pack (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Metal Film Resistors - Through Hole
RoHS:
ASRM
22 Ohms
1 W
5 %
- 55 C
+ 155 C
4 kV
4 mm
11 mm
Axial
Ammo Pack
Application: General Purpose
Brand: SEI Stackpole
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: JP
Features: Anti-Surge Resistors
Lead Diameter: 0.8 mm