450CXW22MEFR8X50
Rubycon
232-450CXW22MEFR8X50
450CXW22MEFR8X50
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
ECAD Model:
In Stock: 561
Stock:
561 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Rubycon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
22 uF
450 VDC
8 mm
50 mm
3.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
5000 Hour
20 %
220 mA