25MS54R7MEFC4X5
232-25MS54R7MEFC4X5
25MS54R7MEFC4X5
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE 5MM HEIGHT ELECTROLYTIC
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Rubycon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
Delivery Restrictions:
RoHS:
4.7 uF
25 VDC
4 mm
5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
3000 Hour
20 %