250PX33MEFC10X20
Rubycon
232-250PX33MEFC10X20
250PX33MEFC10X20
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
ECAD Model:
In Stock: 2.573
Stock:
2.573 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Rubycon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
33 uF
250 VDC
10 mm
20 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %