200WXA150MEFC18X25
Rubycon
232-200WXA150MEFC18X
200WXA150MEFC18X25
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Rubycon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
150 uF
200 VDC
18 mm
25 mm
7.5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
2000 Hour
20 %