200PK33MEFC10X20
Rubycon
232-200PK33MEFC10X20
200PK33MEFC10X20
Mfr.:
Description:
Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded GENERAL PURPOSE ELECTROLYTIC CAPACITORS
ECAD Model:
In Stock: 979
Stock:
979 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Rubycon
Product Category: Aluminium Electrolytic Capacitors - Radial Leaded
RoHS:
33 uF
200 VDC
10 mm
20 mm
5 mm
General Purpose Electrolytic Capacitors
20 %