TC03WAF2201T5F
Royalohm
303-TC03WAF2201T5F
TC03WAF2201T5F
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
TC
2.2 kOhms
1 %
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)
- 55 C
+ 155 C
100 mW (1/10 W)
75 V