MOR02WJ0363B00
Royalohm
303-MOR02WJ0363B00
MOR02WJ0363B00
Mfr.:
Description:
Metal Oxide Resistors 2 W 5% 36K
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Royalohm
Product Category: Metal Oxide Resistors
RoHS:
36 kOhms
2 W
350 V
5 %
Axial
350 PPM / C
5.5 mm
16 mm
- 55 C
+ 235 C
MOR
Bulk
Brand: Royalohm
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TH
Lead Diameter: 0.7 mm