SM-RVT70HSHNWN00
Riverdi
166-RVT70HSHNWN00
SM-RVT70HSHNWN00
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories 7.0", HDMI, no frame, no touch
ECAD Model:
In Stock: 7
Stock:
7 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
3 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Riverdi
Product Category: TFT Displays & Accessories
RoHS:
54 mA to 668 mA
TFT LCD Displays
Transmissive
7 in
1024 x 600
HDMI
Without Touch Panel
LED
1000 cd/m2
156.9 mm x 89.63 mm
164.9 mm mm x 10 mm mm x 22.3 mm
7 V to 30 V