SM-RVT43HLTFWN00
Riverdi
166-RVT43HLTFWN00
SM-RVT43HLTFWN00
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories RGB, 4.3" HB, IPS, no touch, metal frame
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
12
Expected 6/10/2026
Factory Lead Time:
6
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Riverdi
Product Category: TFT Displays & Accessories
RoHS:
20 mA
TFT LCD Displays
Transmissive
4.3 in
480 x 272
RGB
Without Touch Panel
LED
1000 cd/m2
97.24 mm x 56.32 mm
106.3 mm x 68 mm x 3.48 mm
3.3 V to 3.6 V