SDR10EZPF7R32
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPF7R32
SDR10EZPF7R32
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-1%, 7.32 Ohm