SDR10EZPF6813
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPF6813
SDR10EZPF6813
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-1%, 681,000 Ohm