SDR10EZPF57R6
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPF57R6
SDR10EZPF57R6
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-1%, 57.6 Ohm