SDR10EZPF1R69
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPF1R69
SDR10EZPF1R69
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-1%, 1.69 Ohm