SDR10EZPD5362
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD5362
SDR10EZPD5362
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 53,600 Ohm