SDR10EZPD2370
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD2370
SDR10EZPD2370
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 237 Ohm