SDR10EZPD12R1
ROHM Semiconductor
755-SDR10EZPD12R1
SDR10EZPD12R1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD Anti-Surge Chip Resistor, 2012mm 400V 0.66W +/-0.5% 12.1 Ohm