LTR100JZPD1430
ROHM Semiconductor
755-LTR100JZPD1430
LTR100JZPD1430
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD High-Power/Wide-Terminal/Anti-Surge Chip Resistor, 3264mm, 3W, 200V, +/-0.5%, 143 Ohm