ESR25JZPJ911
ROHM Semiconductor
755-ESR25JZPJ911
ESR25JZPJ911
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1210 910ohm 5% Anti Surge AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 3.736
Stock:
3.736 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ROHM Semiconductor
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ESR
910 Ohms
1 W
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)