REC3-4809DRW/H4/C/SMD-R
RECOM Power
919-3-4809DRWH4CSR
REC3-4809DRW/H4/C/SMD-R
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD 3W DC/DC 4kV REG 2:1 36-72Vin +/-9Vout
Minimum: 100   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 100)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RECOM
Product Category: DC/DC Converters - SMD
2 Output
3 W
48 V
36 V
72 V
9 V
165 mA
- 9 V
165 mA
4 kV
SMD-24
32 mm
19.9 mm
11.2 mm
Medical, Industrial
REC3-S_DRW(Z)
Country of Origin: TW
Input Voltage: 36 V to 72 V