REC3-2409SRW/H2/C/M/SMD-R
RECOM Power
919-3-2409SRWH2CMSR
REC3-2409SRW/H2/C/M/SMD-R
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD 3W DC/DC 2kV REG 2:1 18-36Vin 9Vout
Minimum: 100   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 100)
1.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RECOM
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
3 W
24 V
18 V
36 V
9 V
330 mA
2 kV
SMD-24
32 mm
19.9 mm
11.2 mm
Industrial
REC3-S_DRW(Z)
Country of Origin: TW
Input Voltage: 18 V to 36 V