REC3-1209DRW/H4/A/SMD/CTRL-R
RECOM Power
919-3-1209DRWH4ASCR
REC3-1209DRW/H4/A/SMD/CTRL-R
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD 3W DC/DC 4kV REG 2:1 9-18Vin +/-9Vout
Minimum: 100   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 100)
1.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RECOM
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
3 W
12 V
9 V
18 V
9 V
165 mA
- 9 V
165 mA
4 kV
SMD-24
32 mm
19.9 mm
11.2 mm
Medical, Industrial
Country of Origin: TW
Input Voltage: 9 V to 18 V