REC3-1205SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
RECOM Power
919-3-1205SRWH4ASCR
REC3-1205SRW/H4/A/SMD/CTRL-R
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD 3W DC/DC 4kV REG 2:1 9-18Vin 5Vout
Minimum: 100   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 100)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RECOM
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Isolated
1 Output
3 W
12 V
9 V
18 V
5 V
600 mA
4 kV
SMD-24
32 mm
19.9 mm
11.2 mm
Medical, Industrial
Country of Origin: TW
Input Voltage: 9 V to 18 V