R1DA-3.31515-R
RECOM Power
919-R1DA-3.31515-R
R1DA-3.31515-R
Mfr.:
Description:
DC/DC Converters - SMD 1W 3.33Vin/15Vout 33mA Dual Output
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 500   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 500)
2.500 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RECOM
Product Category: DC/DC Converters - SMD
RoHS:
Isolated
2 Output
1 W
3.3 V
3 V
3.6 V
15 V
33 mA
15 V
33 mA
1 kV
SMD-10
15.24 mm
10.7 mm
7 mm
Industrial
R1DA
Brand: RECOM Power
Compliance: CAN/CSA; EAC; IEC; RoHS; UL
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Input Voltage: 3 V to 3.6 V