FDA2-17238QBHT4F
Qualtek
562-FDA2-17238QBHT4F
FDA2-17238QBHT4F
Mfr.:
Description:
AC Fans AC FAN 172x38mm Ball 230VAC TERM
ECAD Model:
In Stock: 14
Stock:
14 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Qualtek
Product Category: AC Fans
Delivery Restrictions:
RoHS:
Axial
151 mm
38 mm
172 mm
230 VAC
240 CFM (6.8 m3/min)
Ball
59 dBA
3100 RPM
27 W