PBY201209T-601Y-N
Pulse Electronics
673-PBY201209T601YN
PBY201209T-601Y-N
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads 100mOhms, 0805, Multilayer Ferrite Chip Beads
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
In Stock: 58.579
Stock:
58.579 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Pulse
Product Category: Ferrite Beads
RoHS:
PB
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
600 Ohms
2 A
25 %
100 mOhms
- 40 C
+ 85 C
2 mm
1.25 mm
0.9 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Pulse Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: VN
Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C
Product Type: Ferrite Beads
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz