APSC00050530820TS0
Pulse Electronics
673-APSC050530820TS0
APSC00050530820TS0
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD Chilisin Power - Inductor (IND) Ferrite SMD Shielded Type
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Pulse
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
4.7 mm x 4.7 mm x 3 mm
Shielded
82 uH
30 %
914.8 mOhms
320 mA
- 40 C
+ 125 C
Standard
4.7 mm
4.7 mm
3 mm
Ferrite
AEC-Q200
APSC
Reel
Application: Automotive
Brand: Pulse Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 2000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz