IX-2H1DC48-IG
PolyPhaser
44-IX-2H1DC48-IG
IX-2H1DC48-IG
Mfr.:
Description:
Connectorised Surge Protectors Outdoor Twisted Pair Lightning Surge Protector, 2 Pair 100Base-T Ethernet, 1 Pair 48Vdc, Isolated DC Ground, UL 497B
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
PolyPhaser
Product Category: Connectorised Surge Protectors
Panel, PCB
Screw
9 VDC, 56 VDC
RS-232, RS-422, RS-485
- 40 C
+ 65 C
2 Pair 100Base-T Ethernet Lightning Surge Arrestor Suppressor Series
Brand: PolyPhaser
Capacitance: 15 pF, 30 pF