CASPO250014-3FT
PolyPhaser
44-CASPO250014-3FT
CASPO250014-3FT
Product Category: RF Cable Assemblies
N
Socket (Female)
Bulkhead
7/16
Plug (Male)
Right Angle
914.4 mm (36 in)
50 Ohms
5.8 GHz
SPO-250
Connector B Polarity: Normal
Contact Material: Brass, Phosphor Bronze
Country of Origin: CN
Minimum Frequency: 0 Hz