UTP28X16
Panduit
644-UTP28X16
UTP28X16
Mfr.:
Description:
Ethernet Cables / Networking Cables Cat 6A 28AWG UTP Patch Cord, CM/LSZH, Off White, 16 feet
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
1.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panduit
Product Category: Ethernet Cables / Networking Cables
RoHS:
Cat 6a
Modular Plug
8 Position
Modular Plug
8 Position
Male / Male
4.877 m (16 ft)
White (Off-White)
28 AWG