ERJ-UP8J910V
Panasonic
667-ERJ-UP8J910V
ERJ-UP8J910V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 0.66W 5% 91ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Cut Tape / MouseReel™
MouseReel
ERJ-UP
91 Ohms
660 mW
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
500 V
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)