ERJ-U1TD2803U
Panasonic
667-ERJ-U1TD2803U
ERJ-U1TD2803U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2512 0.5% 280kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
ERJ-U
280 kOhms
1 W
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
2512
6.4 mm (0.252 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.6 mm (0.024 in)