ERJ-U1DD8661U
Panasonic
667-ERJ-U1DD8661U
ERJ-U1DD8661U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 2010 0.5% 8.66kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
ERJ-U
8.66 kOhms
750 mW (3/4 W)
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.6 mm (0.024 in)