ERJ-U14D2050U
Panasonic
667-ERJ-U14D2050U
ERJ-U14D2050U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1210 0.5% 205ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Cut Tape / MouseReel™
MouseReel
ERJ-U
205 Ohms
500 mW (1/2 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 VDC
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.6 mm (0.024 in)