ERJ-U12D5103U
Panasonic
667-ERJ-U12D5103U
ERJ-U12D5103U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1812 0.5% 510kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERJ-U
510 kOhms
750 mW (3/4 W)
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
1812
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.6 mm (0.024 in)