ERJ-U08D3303V
Panasonic
667-ERJ-U08D3303V
ERJ-U08D3303V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 0.5% 330kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
ERJ-U
330 kOhms
250 mW (1/4 W)
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)