ERJ-U08D29R4V
Panasonic
667-ERJ-U08D29R4V
ERJ-U08D29R4V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1206 0.5% 29.4ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
ERJ-U
29.4 Ohms
250 mW (1/4 W)
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)