ERJ-U06D4301V
Panasonic
667-ERJ-U06D4301V
ERJ-U06D4301V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 0.5% 4.3kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
ERJ-U
4.3 kOhms
125 mW (1/8 W)
0.5 %
+ 155 C
150 VDC
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.6 mm (0.024 in)