ERJ-S14D3653U
Panasonic
667-ERJ-S14D3653U
ERJ-S14D3653U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1210 0.5% 365kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
ERJ-S
365 kOhms
500 mW (1/2 W)
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.6 mm (0.024 in)