ERJ-S14D1303U
Panasonic
667-ERJ-S14D1303U
ERJ-S14D1303U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1210 0.5% 130kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
ERJ-S
130 kOhms
500 mW (1/2 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 VDC
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.6 mm (0.024 in)