ERJ-S12D30R0U
Panasonic
667-ERJ-S12D30R0U
ERJ-S12D30R0U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1812 0.5% 30ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
ERJ-S
30 Ohms
750 mW (3/4 W)
0.5 %
+ 155 C
200 VDC
1812
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.6 mm (0.024 in)