ERJ-S06D3002V
Panasonic
667-ERJ-S06D3002V
ERJ-S06D3002V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 0.5% 30kOhm Anti-Sulfur AEC-Q200
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Cut Tape / MouseReel™
ERJ-S
30 kOhms
125 mW (1/8 W)
0.5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 VDC
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.6 mm (0.024 in)