ERJ-P6WF1073V
Panasonic
667-ERJ-P6WF1073V
ERJ-P6WF1073V
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 0805 107Kohms 1% Anti-Surge AEC-Q200
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
MouseReel
ERJ-P6W
107 kOhms
500 mW (1/2 W)
1 %
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)
0.65 mm (0.026 in)