ERJ-12NF3092U
Panasonic
667-ERJ-12NF3092U
ERJ-12NF3092U
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 30.9Kohm 7 inch reel
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 10000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
Reel
30.9 kOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
4532
4.5 mm (0.177 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.6 mm (0.024 in)