ERA-3VEB4701V
Panasonic
667-ERA-3VEB4701V
ERA-3VEB4701V
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 0603 0.1% 4.7Kohm 25ppm SMD
ECAD Model:
In Stock: 7.141
Stock:
7.141 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Panasonic
Product Category: Thin Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERA-xV
4.7 kOhms
0.1 %
25 PPM / C
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)
- 55 C
+ 155 C
125 mW (1/8 W)
75 V