ERA-2APB6491X
Panasonic
667-ERA-2APB6491X
ERA-2APB6491X
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 0402 6.49Kohms 0.1% .063W 15ppm AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Reel
Cut Tape
MouseReel
ERA-xA
6.49 kOhms
0.1 %
15 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
AEC-Q200
62.5 mW (1/16 W)
50 V