ERA-2APB3241X
Panasonic
667-ERA-2APB3241X
ERA-2APB3241X
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 0402 3.24Kohms 0.1% .063W 15ppm AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Products
ERA-xA
3.24 kOhms
0.1 %
15 PPM / C
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)
AEC-Q200
62.5 mW (1/16 W)
50 V