ECW-FD2J154K4
Panasonic
667-ECW-FD2J154K4
ECW-FD2J154K4
Mfr.:
Description:
Film Capacitors 630VDC 0.15uF 10% MPP L/S=7.5mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 900)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
0.15 uF
630 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
7.5 mm (0.295 in)
12.6 mm (0.496 in)
15.2 mm (0.598 in)
General Film Capacitors
10 %
2 Pin
6.8 mm (0.268 in)