ECW-FD2J124KB
Panasonic
667-ECW-FD2J124KB
ECW-FD2J124KB
Mfr.:
Description:
Film Capacitors 630VDC 0.12uF 10% MPP L/S=7.5mm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
RoHS:
0.12 uF
630 VDC
Radial
Polypropylene (PP)
7.5 mm (0.295 in)
12.6 mm (0.496 in)
14.6 mm (0.575 in)
General Film Capacitors
10 %
2 Pin
6.2 mm (0.244 in)