ECQ-UBAF223KA
Panasonic
667-ECQ-UBAF223KA
ECQ-UBAF223KA
Mfr.:
Description:
Film Capacitors 300VAC 0.022uF 10% LS=15mm Lead cut
ECAD Model:
In Stock: 43.568
Stock:
43.568 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
47 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Panasonic
Product Category: Film Capacitors
RoHS:
0.022 uF
Radial
Polypropylene (PP)
15 mm (0.591 in)
18.5 mm (0.728 in)
6 mm (0.236 in)
Safety Film Capacitors
300 VAC
10 %
2 Pin
10.5 mm (0.413 in)
Cut
- 40 C
+ 110 C
ECQ-UB
Bulk
Brand: Panasonic
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Lead Diameter: 0.6 mm